Masaż leczniczy i relaksacyjny
                                                                                           dokładnie i z empatią !

             
           
              Masaż leczniczy:

        Jednym z najmniej inwazyjnych sposobów niwelowania skutków niewłaściwego stylu życia jest masaż leczniczy.

       Przed przystąpieniem do masażu leczniczego przeprowadzam wywiad z pacjentem. Jest on niezbędny do założenia karty pacjenta, zaznajomienia z dolegliwościami wymagającymi interwencji medycznej i opieki masażysty. Ustalenia przebiegu dotychczasowych terapii i reakcji pacjenta na zastosowane metody leczenia.    

       Wielu pacjentów trafia do studia masażu "z powodu kręgosłupa".  Być może dlatego, że większość z nas znaczną część swojej aktywności życiowej realizuje w pozycji siedzącej. Jest to pozornie tylko przyjazna człowiekowi pozycja. W praktyce działa destrukcyjnie na kręgosłup. Ogranicza jego funkcje i sprawia ból.    

     
 W przypadku spotkań mających na celu uśmierzenie bólu, wywiad może przerodzić się w sesję coachingową. Nierzadko bowiem dopiero w trakcie tak przeprowadzonej rozmowy, udaje się dojść do przyczyny bólu i okoliczności jego występowania. 

       Gdy odkryje się przyczynę, a nie tylko zajmuje objawami, dalsze działanie terapeutyczne może doprowadzić do wykasowania bólu, a nie tylko do jego ograniczenia.
      
      "Lecząc lub operując, bez określenia przyczyny bólu, wykonuje się tak na prawdę zabieg kosmetyczny i po pewnym czasie ból znów powraca. 
90% wszystkich osób cierpiących na bóle kręgosłupa mogłoby żyć bez bólu, gdyby leczenie zostało przeprowadzone prawidłowo
". (Josef Schadhauser)

       Gdyby wykasowanie bólów kręgosłupa - z uwagi na jego stan - okazało się być nie w pełni możliwe, będziemy łagodzić je na tyle, "byś mógł wykonywać swój zawód i mógł być nadal wsparciem dla najbliższych".


                Masaż relaksacyjny i antystresowy:

   
    Pomagam poczuć się lepiej
                         

               Endermomix:

       Subtelne i nieinwazyjne uwydatnianie piersi


Zabiegi przeprowadza mgr Małgorzata Bąk  - coach zdrowia, dyplomowana masażystka, absolwentka kursów masażu przygotowanych i przeprowadzonych przez renomowanych wykładowców i praktyków.

Copyright Nazwa.pl